E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Macera dolu Avrupa
  24.07.2016


Dokuz günlük tatili Avrupa ülkelerinde tarih, kültür, lezzet ve doğal güzelliklere doyarak geçirebilirsiniz. Bir şehri doyasıya gezebileceğiniz gibi aynı anda birkaç şehri görme fırsatına da sahipsiniz 


Önümüzde uzun bir tatil bizi bekliyor. Bu tatili macera dolu hale getirmek elimizde. Avrupa'da keşfedilecek çok yer var. Üstelik her zevke uygun. İster kültür turu yapın ister doğal güzelliklerin keyfini çıkarın. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki tatile en uygun rotayı belirlemek.

Orta Avrupa
Budapeşte, Viyana, Prag şehirlerini kapsayan yedi gecelik Orta Avrupa turu bayram tatili için ideal. Tarih kokan sokaklarıyla Prag, Tuna'nın iki yakasına kurulu Budapeşte ve müziğin başkenti Viyana... Tarih , kültür, mimari ve gastronomi bir arada...

Ibiza
Yaz aylarında eğlencenin merkezi Ibiza'ya artık turla gitmek mümkün. Adaya üç, dört ve yedi günlük turlar düzenleniyor. İspanya yönetimindeki Balear Adaları'nın en çekicisi olan Ibiza'da gece kulüpleri yaz boyunca dünyanın en iyi DJ'lerini ağırlıyor. Ünlülerin ve jet sosyetenin müdavimi olan kulüplerde çılgın su ve köpük partileri de gerçekleştiriliyor. Adada 60'a yakın kumsal bulunuyor. Gece partilerde eğlenenler gündüz yorgunluklarını bu kumsallarda atıyor. Bu arada partiler plajlarda da sürüyor.

Benelüks-Paris
Belçika'nın başkenti Brüksel küçük ama gezmesi zevkli bir şehir. Hollanda'nın başkenti Amsterdam'ın gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel. Bir günde gezilebilen Lüksemburg, Avrupa mimarisinin güzel örneklerine ev sahipliği yapıyor. Fransa'nın başkenti Paris başlı başına bir macerar. Bu dört şehri Benelüks, Paris turuyla aynı seyahatte görmek mümkün.

Sicilya
Zengin bir tarihe sahip olan Sicilya, doğanın en baştan çıkarıcı eserlerine de ev sahipliği yapıyor. Etna Yanardağı, Roma Tiyatrosu başta olmak üzere Roma dönemi eserleri ile göz alıcı Katanya; muhteşem bahçeleri, çiçeklerle süslü sokakları, küçük ama şık dükkanları, muhteşem manzaralara açılan lokantaları, şehri plaja bağlayan finükülerleri, Antik ve Roma döneminden kalma eserleriyle Taormina; meydanlarındaki eserleriyle tam bir açık hava müzesi olan Polermo bu turun duraklarından sadece birkaçı. Turun 4 veya 5 gece konaklama seçeneği bulunuyor.

Roma, Floransa
Roma'da her köşede büyüleyici eserler, görkemli antik kalıntılar, çeşmeler, heykeller bulunuyor. İspanyol Merdivenleri, ünlü Aşk Çeşmesi ve Kollezyum'u gezdikten sonra nefis pizzaları ve tatlıları deneyebilirsiniz. Eğer İtalya turunuzu Roma ile kısıtlı tutmak istemiyorsanız Floransa'yı da ekleyebilirsiniz. Roma'dan sonra Floransa'ya geçerek Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Katedrali'ni gezebilirsiniz.

Saraybosna, Üsküp
Balkanlar'da Osmanlı mimarisinin en güzel eserlerinin yer aldığı tarihi sokakları ve yeşilin her tonunu ziyaretçilerine sunan doğasıyla Saraybosna, öne çıkan alternatifler arasında yer alıyor. Balkanların şirin şehri Üsküp, Roma ve Osmanlı dönemine ait yapılarıyla keyifli zaman geçirmek isteyenleri beklerken, Ohrid Gölü manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor.

Lizbon
Portekiz'in başkentinin Atlantik Okyanusu'na kıyısı bulunuyor. Lizbon, mimarisiyle, fado'suyla ve eğlenceli sokakları ile her adımda renkli bir deneyim vaat ediyor.

Uzaklar çağırıyorsa
Bayram tatilini fırsat bilip biraz uzun mesafe yol katetmek isterseniz Batı Amerika turuyla San Francisco, Las Vegas ve Los Angeles'ı görebilirsiniz. Bu heyecanlı ve büyüleyici tatil yedi günlük olarak düzenleniyor. Bir başka seçenek ise Çin turu... Kadim medeniyetlerin belki de en sağlam korunmuş ve köklüsü olan Çin, tüm dünyadan farklı kültürü, mutfağı ve mimarisiyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Şangay ve Pekin'de Çin'in tüm renklerini yaşamak mümkün.

Gemiyle turlayın
Hem konforlu oluşu hem de aynı seyahatte farklı farklı yerleri görme fırsatı sunması gemi turlarına olan ilginin her geçen gün artmasına neden oluyor. Tarihiyle büyüleyen Rodos, muhteşem plajları ve ünlü gece hayatı ile Mikonos, inişli çıkışlı dar sokaklarıyla Santorini ve Akropolis başta olmak üzere antik dönemin şaheserlerine ev sahipliği yapan Atina'yı Celestyal Nefeli gemisiyle Yunan adaları cruise turuna çıkarak görebilirsiniz. Gemi turuyla Akdeniz ülkelerini de görmek mümkün. Aynı turda uğranılan duraklar şöyle: 2700 yıllık zengin tarihiyle İtalya'nın Palermo şehri, renkli sokaklarıyla Malta'nın başkenti Valletta, deniz ürünlerine doyacağınız İspanyol şehri Valensiya, her geçen gün daha da gelişen güzelleşen Fransa'daki Marsilya ve elbette Roma. MSC Preziosa gemisiyle çıkılan tur 7 gece 8 gün sürüyor.
  
  

Kaynak :
Hit : 152


HDI acenteler için daha karlı alanlar yaratacak
Tatilinizin güzel geçmesini sağlayacak şeyler
Üze Komisyonların düşmesi acenteleri zorluyor
Ruslara ayrıcalık
Macera dolu Avrupa
2016 Uluslararası Sigorta Forumu gerçekleşti
Otel doluluk oranı mayısta yüzde 57 ye düştü
Rakamlarla HDI Sigorta
Uçan yolcu sayısında büyük artış
Müşterilerinizin seyahat sigortası VAR MI?
Evliler BES, bekârlar tatil diyor
Tatil paketlerinde sigorta uyarısı
ABD de 2014 yılına sekiz suistimal damga vurdu
SİGORTA DA ondan sorulacak
İstanbul, Londra ve Paris´i solladı
Balkanlar´da yeni durak: Karadağ
Fotoğraf tutkunları Paris e
Antalya futbol turizminde ilk üçe girdi
HDI Sigortadan ATMSafe
Yerli turistler seyahat için 4.7 milyar lira harcadı
Tur şirketleri müşteriyi sigortalamaktan kaçınıyor
HDI Sigorta ürün yelpazesini genişletti
Firmaların göz ardı etmemeleri gereken bir sigorta ürünü: Çevre Kirliliği Sigortası
Komşumuz Yunanistan
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International Tv Medasist International World Medasist International Haber Medasist International Sigorta ve Bes
www.newsfromturkey.tv www.medasist.com www.saglik-sigortasi.com www.sigortabilgiservisi.com
www.turkishnews.tv www.travelassisturkey.com www.sagliksigortamiz.com www.sagliksigortasi.info
www.investinturkey.tv www.newsfromturkey.net www.sagliksigortacimiz.com www.bireyselemekliliksistemi.gen.tr
www.isvehayat.tv www.fromturkeywithlove.org www.acilsagliksigortasi.com
www.sigortanet.tv   www.seyahat-sigortasi.net
Medasist International Sektörel Medasist International Business  Medasist International Bulletin
www.turksektorel.net Travel Assistance www.sigortabilgiservisi.net
www.turksektorel.tv Business Life www.newsfromturkey.org
  Education www.turksektorel.org
     
     

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Haber Platformu, www.seyahat-sigortasi.net portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International News Platform, www.seyahat-sigortasi.net portal managers has no responsibility and bind.

Seyahat Sigortası - Yurtdışı Sağlık Sigortası - Seyahat Sağlık Sigortası - Tatil Sigortası - Sigorta Hizmet
Medasist International © Copyright 2005
fırsat - günün fırsatı - günün ürünü - tv ürünleri