E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Bavyara nın kalbi: Münih
Almanya’nın Bavyara eyaletinin müzeleri,birası,Oktober Fest’i ve Avrupa Şampiyonu Bayern München takımı ile ünlü Münih
İhtişam ve Görkemin Merkezi: Moskova
850 yıllık geçmişiyle dünya tarihinde yüzyıllar boyu iktidarın, gücün, sanatın simgesi olan Moskova; artık günden güne içinde doğu ile batının birlikte yapılanma sürecini yaşıyor.
Rüya Şehir Miami
Yeryüzünde ki Cennet olarak tabir edebileceğimiz ABD’nin Florida eyaletinin Miami şehri; sıcağıyla, insanlarının mutluluğuyla, eğlencesiyle, kendisine seyahat eden sadece Avrupalıları değil Amerikalıları da şaşırtmasıyla, aradığınız her şeyi bulabilmenizi sağlaması özelliğiyle, gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir şehir.
Dünyanın Paylaşamadığı Ukraynanın Kalbi: Kiev
Kavimler Göçü sırasında Kyiv Kardeşler Kabilesi’nin Dinyeper Nehri kıyısında ki topraklara MS. 484 yılında yerleşmesiyle kuruluşu yaklaşık 1600 yıl öncesine dayanan Kiev;
Afrika Kıtasını En Güzel Yansıtan Şehir: Johannesburg (Jo burg)
Güney Afrika Cumhuriyeti’nin heyecan verici ve dinamik şehri Johannesburg ülkede ki siyahla beyazı, zenginlikle fakirliği ve farklı kültürlerden insanların Afrika mozaiğinde nasıl yaşadığını en iyi anlatan bazen çok gelişmiş bazen de ilkel bir metropol.
Rengarenk Bir Şehir : Berlin
1237 yılında kurulan ve adı bataklık anlamına gelen Almanya’nın başkenti Berlin,bugün Dünya’da en fazla yeşil alana sahip olması, geniş ve modern caddeleri, kültür hazinesi müzeleri, moda haftaları, tarihi eserleri ve efsanevi gece hayatıyla içinde her rengi barındıran rengarenk bir şehir.
Masal Diyarında Bir Şehir; Prag
Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan Prag, mimarisi, sarayları, köprüleri ve eğlencesi ile her yaştaki tatilciye fırsatlar sunan kaçırılmayacak bir Doğu Avrupa şehri.
Saraylar Şehri Viyana
Yüzyıllar boyu Avrupa’nın en büyük güçlerinden biri, Avusturya – Macaristan İmparatorluğunun merkezi olan Viyana görülmeyi mutlaka hakeden bir tarih, sanat ve mimari merkezi olmakla birlikte kesinlikle klasik müzik ve kültürün başkenti.

1

 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International Tv Medasist International World Medasist International Haber Medasist International Sigorta ve Bes
www.newsfromturkey.tv www.medasist.com www.saglik-sigortasi.com www.sigortabilgiservisi.com
www.turkishnews.tv www.travelassisturkey.com www.sagliksigortamiz.com www.sagliksigortasi.info
www.investinturkey.tv www.newsfromturkey.net www.sagliksigortacimiz.com www.bireyselemekliliksistemi.gen.tr
www.isvehayat.tv www.fromturkeywithlove.org www.acilsagliksigortasi.com
www.sigortanet.tv   www.seyahat-sigortasi.net
Medasist International Sektörel Medasist International Business  Medasist International Bulletin
www.turksektorel.net Travel Assistance www.sigortabilgiservisi.net
www.turksektorel.tv Business Life www.newsfromturkey.org
  Education www.turksektorel.org
     
     

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Haber Platformu, www.seyahat-sigortasi.net portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International News Platform, www.seyahat-sigortasi.net portal managers has no responsibility and bind.

Seyahat Sigortası - Yurtdışı Sağlık Sigortası - Seyahat Sağlık Sigortası - Tatil Sigortası - Sigorta Hizmet
Medasist International © Copyright 2005
fırsat - günün fırsatı - günün ürünü - tv ürünleri