E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Avrupalı sigortacıların varlıkları %9 arttı
  11.11.2015


Reuters’ın geçtiği habere göre Avrupalı sigortacıların eylül ayında yönettiği toplam varlıklar geçen senenin aynı dönemine göre %9.4 seviyesinde artarak 11.15 trilyon dolara ulaştı. 


Bu artışın hayat sigortalarında yapılan yatırımları yansıttığı düşünülüyor. Aynı dönemde, Avrupa’da brüt yazılan primler ise %3.7 artarak 1.1 trilyon dolara ulaştı. Primlerde en büyük artış ise hayat sigortalarında gerçekleşti.

Haberde aynı zamanda, dünya piyasalarına hakim olan düşük faiz oranının emeklilik giderlerinin karşılanması için gerekli olan yatırımları da zorlaştırdığı belirtiliyor. Bu nedenle Avrupalı sigortacılar likit varlıklara yatırım yapmak yerine tahvil, gayrımenkul ve altyapı gibi varlıklara yöneliyor.

Avrupa sigorta sektörü küresel pazarın %35’ini oluşturuyor. Avrupa’nın arkasından %29’luk payı ile Kuzey Amerika ve %28’lik payı ile Asya geliyor. Avrupa’da toplam 4 bin 800 sigorta şirketi faaliyet gösteriyor.
  
  

Kaynak :
Hit : 376


Dünya nüfusunu sigortalamanın maliyeti 190 trilyon $
İngiltere nin AB den çıkışı Lloyd s a zarar verebilir
Bir okyanustan diğerine KANADA
Avrupalı sigortacıların varlıkları %9 arttı
Dolar yükseldi küresel reasürans sermayesi %2 düştü
Huzurlu, romantik ve lüks tatilin gözde adresi Como
Uzak coğrafyaların yakın kültürü: Güney Kore
Şık ve ihtişamlı başkent: Madrid
Orta Avrupada şirin bir şehir Bratislava
Medeniyet ve huzurun başkenti Helsinki
Sofya´yı yürüyerek keşfedin
Hamburg sokakları keşfedilmeyi bekliyor
Balkanların sessiz şehri: Tiran
2015´in yıldızı egzotik yerler
İncelikler Şehri Paris
Yükselen Yıldız Berlin
Gaudi´nin renkli şehri
Osmanlı kokan şehir: Prizren
Sigorta suistimalleri İngiltere´de 11 kişinin tutuklanmasına yol açtı
Dünyanın en hızlı asansörü
Sigorta sektöründe bir ilk yaşanacak
İyimse olmak için 8 neden
Ateşli dansların şehri Barselona
İspanya siestayı bitiriyor
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International Tv Medasist International World Medasist International Haber Medasist International Sigorta ve Bes
www.newsfromturkey.tv www.medasist.com www.saglik-sigortasi.com www.sigortabilgiservisi.com
www.turkishnews.tv www.travelassisturkey.com www.sagliksigortamiz.com www.sagliksigortasi.info
www.investinturkey.tv www.newsfromturkey.net www.sagliksigortacimiz.com www.bireyselemekliliksistemi.gen.tr
www.isvehayat.tv www.fromturkeywithlove.org www.acilsagliksigortasi.com
www.sigortanet.tv   www.seyahat-sigortasi.net
Medasist International Sektörel Medasist International Business  Medasist International Bulletin
www.turksektorel.net Travel Assistance www.sigortabilgiservisi.net
www.turksektorel.tv Business Life www.newsfromturkey.org
  Education www.turksektorel.org
     
     

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Haber Platformu, www.seyahat-sigortasi.net portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International News Platform, www.seyahat-sigortasi.net portal managers has no responsibility and bind.

Seyahat Sigortası - Yurtdışı Sağlık Sigortası - Seyahat Sağlık Sigortası - Tatil Sigortası - Sigorta Hizmet
Medasist International © Copyright 2005
fırsat - günün fırsatı - günün ürünü - tv ürünleri